Kulturnik — Open Culture Hack


Z małym opóźnieniem donoszę, że nasz Kulturnik, zajął pierwsze miejsce na Open Culture Hack — dziękujemy za wyróżnienie!

O co chodzi? Kulturnik to usługa-narzędzie służące popularyzacji kultury wśród młodych osób. Działamy podobnie jak Endomondo, z tą różnicą, że w zamian za dzielenie się informacjami o swojej aktywności wśród swoich znajomych, użytkownicy Kulturnika będą mogli zdobyć bezpłatne wejściówki na wybrane wydarzenia. Kulturnik aktywizuje również sektor prywatny na rzecz finansowania kultury. Nie jest to jednak serwis społecznościowy choć w założeniu działa w oparciu o zasięg już istniejących serwisów tego typu.

kulturnik2

Zespole! Praca z wami to największa przyjemność — jesteście super! To co zrobiliśmy w tak krótkim czasie to kawał dobrego, rozpracowanego projektu usługi. Praca wszystkich była bardzo ważna, ale pozwolicie, że oznaczę tylko dwoje najwytrwalszych, którzy walczyli ze mną do samego końca.

Zespół na starcie to: Karolina Feluś, Wojciech Olszewski, Sebastian Sikora, Ewelina Czechowicz, Jakub Szewczyk, Filip Zarębiński. Pozostałym zespołom gratulujemy!